Villa Leo St Jean St Barthelemy
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη στην πόλη St. Barthelemy, η Villa Leo St Jean St Barthelemy 100 μ² έχει 3 υπνοδωμάτια και μπορεί να φιλοξενήσει 6 άτομα. Τοποθετημένη κοντά σε Baie de Saint Jean, η Villa Leo St Jean St Barthelemy έχει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία.
Τοποθετημένη 2 χλμ. μακριά από Swedish Clock Tower, η βίλα απέχει επίσης 2,1 χλμ. από Lorient, Saint Barthelemy. Το κέντρο της πόλης St. Barthelemy είναι σε απόσταση 2 χλμ. Στο Zion St-Barth restaurant οι επισκέπτες θα απολαύσουν τα καλύτερα πιάτα γαλλικής κουζίνας.
Βίλα διαθέτει μπαλκόνι, γραφείο εργασίας και χώρο καθιστικού και 3 μπάνια. Θα βρείτε υποαλλεργικά μαλακά ή σκληρά μαξιλάρια και υποαλλεργικά πουπουλένια μαξιλάρια στα υπνοδωμάτια της Villa Leo St Jean St Barthelemy. Επιπλέον, έχει στη διάθεσή σας walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.
Η βίλα περιέχει και την πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- St Barth Adventure1,3 χλμ.
- Plage du Gouverneur1,4 χλμ.
- Beranger Rental1,4 χλμ.
- Παραλία St. Jean850 μ.
- Pati's Gallery400 μ.
- Swedish Clock Tower1,4 χλμ.
- Nikki Beach250 μ.
- Clocher suedois de Gustavia1,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σεν Μπαρτέλεμι1,9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανιχνευτές καπνού
- Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
- Πυροσβεστήρες
- Κάρτα-κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Στεγνοκαθαριστήριο
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Villa Leo St Jean St Barthelemy;
La Plage, Baie de Saint Jean και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Villa Leo St Jean St Barthelemy. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι από η Villa Leo St Jean St Barthelemy;
Η Villa Leo St Jean St Barthelemy απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Villa Leo St Jean St Barthelemy;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Leo St Jean St Barthelemy θα απολαύσουν πισίνα.